Elista

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Elista şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Bike Post Motel, City Chess Hotel ve Hotel Elista yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Elista konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 105 TL ile Eylül ayıdır. Elista şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 293 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 173 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 166 TL tutarından %4 daha fazladır.
Elista şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 10,2°C/50,4°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 31,3°C/88,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -6,6°C/20,1°F sıcaklığa sahiptir.
Elista (ESL) (8,22 km), Elista şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın