Astrahan

25 Ağu 2019 - 26 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Astrahan şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Park Inn by Radisson Astrakhan, ART Hotel ve Star Castle Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Astrahan konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Astrahan otelleri

en düşük 186 TL
en düşük 264 TL
en düşük 390 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 129 TL ile Ağustos ayıdır. Astrahan şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 224 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 136 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 152 TL tutarından %11 daha azdır.
Astrahan şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 24,5°C/76,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 31,9°C/89,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -6,8°C/19,8°F sıcaklığa sahiptir.
Astrakhan (ASF) (10,99 km), Astrahan şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın