Rincon

21 Şub 2019 - 22 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Rincon şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sunday Downtown @ Rincon, Rincon by the Sea Penthouse ve Casa Vista Del Mar yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Rincon konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Rincon için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
9,2
Maceraperest Yolcular
7,5
Ailece Seyahat Edenler
7,5
Öğrenciler
6,6
Doğa Tutkunları
Üye değerlendirmeleri (31)
Toni M
Toni MOviedo
2.12.2016

WHAT A BEAUTIFUL TOWN, THE BEACHES, THE PEOPLE, THE RESTAURANT, THERE IS SOMETHING FOR EVERYONE ONE

Rio Mar Cluster III - Villas del Amanecer, Rio Grande, PR
Rio Mar Cluster III - Villas del Amanecer, Rio Grande, PRRio Grande
2.10.2016

Rincón is a municipality of Puerto Rico founded in 1771 by Don Luis de Añasco. It is located in the Western Coastal Valley, west of Añasco and Aguada. Rincón is spread over 9 wards and Rincón Pueblo. It is part of the Aguadilla-Isabela-San Sebastián Metropolitan Statistical Area. It is home to many of the surfing beaches in Puerto Rico, including Domes, Marias, Tres Palmas, Sandy Beach, Pools Beach, and Rincon Town Beach Plaza. It is also home to Caribbean beaches including Córcega Beach. The word "Rincón" means corner. Rincón is on the northwestern part of Puerto Rico.

MrsGrant
MrsGrantSanta Rosa
27.07.2016

Rincon, Puerto Rico is considered a surf capital. Great beaches, excellent food and the warmest hospitality!

HAYDEE
HAYDEEBrooklyn
24.06.2016

This town is so beautiful and coastal, local surfers town and the food is delicious!!

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 676 TL ile Aralık ayıdır. Rincon şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 690 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 641 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 683 TL tutarından %6 daha azdır.

Porto Riko seyahati planlayın