Iquitos

29 Eki 2019 - 30 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Iquitos şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hostal Huayruro, Samiria Jungle Hotel ve Bora Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Iquitos konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Iquitos otelleri

en düşük 288 TL
en düşük 501 TL
en düşük 539 TL

Yolcular Iquitos için ne diyor?

9,8
Gezginler
8,1
Gece Hayatı Severler
7,2
Maceraperest Yolcular
Üye değerlendirmeleri (11)
Alda Souza hernandez
Alda Souza hernandez
1.07.2019

Delicia muito divertido fiz uma coisa que nunca imaginava fazer.Andei de barco..foi senssacional

Jero Beuk
Jero BeukMar del Plata
22.05.2017

Beautiful and warm city, you must do the tour inside the Amazon jungle. And the nightlife is very active.

Ramona Flume
Ramona FlumeAustin
26.09.2014

Iquitios is a bit touristy, but it's a great base camp for any solo or group adventures into the Peruvian Amazon. It's only accessible by plane and boat, but the city streets are usually teeming with locals, tourists and ever-present hordes of moto-taxis. You might just want to pass through on your way to further flung Amazon destinations, but you can still find the largest traditional market in the Peruvian Amazon, local festivals and indigenous communities all within five minutes of Iquitos.

Silvia Ho
Silvia Ho
6.01.2017

I spent two nights in the city, lot of mototaxis, very colorful. Then went to a lodge in the Amazon. It was incredible!!! Ceiba Tops Explorama is the name of the lodge

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 175 TL ile Aralık ayıdır. Iquitos şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 319 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 190 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 210 TL tutarından %10 daha azdır.
Iquitos şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 27,6°C/81,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Ekim olup, ortalama 33,1°C/91,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 20,9°C/69,6°F sıcaklığa sahiptir.
Iquitos (IQT) (7,45 km), Iquitos şehrine en yakın havaalanıdır.

Peru seyahati planlayın