Chivay

2 Mar 2020 - 3 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Chivay şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sonqo Killa del Colca, Hostal Dalia ve Kollawas Home Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Chivay konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Chivay otelleri

en düşük 347 TL
en düşük 410 TL
en düşük 2.408 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 189 TL ile Ağustos ayıdır. Chivay şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 237 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 221 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.

Peru seyahati planlayın