Gilgit Şehri

31 Eki 2019 - 1 Kas 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Gilgit Şehri şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Gilgit Serena Hotel, Sarai Silk Route ve Park Hotel Gilgit yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Gilgit Şehri konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Gilgit Şehri otelleri

en düşük 230 TL
en düşük 386 TL
en düşük 115 TL

Yolcular Gilgit Şehri için ne diyor?

9,8
Gezginler
9,8
Outdoor Meraklıları
9,8
Maceraperest Yolcular
9,0
İş İçin Seyahat Edenler
9,0
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (11)
Nomadic by Nature
Nomadic by NatureNairobi
24.08.2015

This is one of the major towns and cultural capitals of the Northern Areas of Pakistan. Check out the shops for antiques, visit the Buddhist carvings in the rocks surrounding the city, and use it as a launchpad for trekking the region. Check out my description and pictures from the area here: http://www.nomadic-by-nature.com/northern-pakistan-mountain-mecca/

Travis Katz
Travis KatzMenlo Park
10.11.2015

Beautiful and historic village with sweeping views over the valley. Good hiking from here.

Mohammad Arshad Qazi
Mohammad Arshad QaziIslamabad, Pakistan
27.03.2014

Do not drink local tap water, bring always mineral water for the trip, otherwise looose motionsssssss

Nicholas D
Nicholas DLos Angeles
6.01.2017

Gilgit is a town in northern Pakistan known for its role as an embarkation point for expeditions into the Himalayas.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 148 TL ile Aralık ayıdır. Gilgit Şehri şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 297 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 349 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 206 TL tutarından %41 daha fazladır.
Gilgit Şehri şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık -1,5°C/29,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 9,0°C/48,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -18,3°C/-0,9°F sıcaklığa sahiptir.
Gilgit (GIL) (1,97 km), Gilgit Şehri şehrine en yakın havaalanıdır.

Pakistan seyahati planlayın

Gilgit Şehri ve çevresi