Sarpsborg

6 Mar 2020 - 7 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sarpsborg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında 5 Frydenberggata, Three-Bedroom Holiday Home in Gamle Fredrikstad ve Three-Bedroom Holiday Home in Skjeberg yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sarpsborg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sarpsborg otelleri

en düşük 800 TL
en düşük 915 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 668 TL ile Kasım ayıdır. Sarpsborg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 915 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 796 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Sarpsborg şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık -1,3°C/29,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 22,7°C/72,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama -5,3°C/22,5°F sıcaklığa sahiptir.
Sandefjord Torp (TRF) (51,56 km), Sarpsborg şehrine en yakın havaalanıdır.

Norveç seyahati planlayın