Kristiansand

5 Nis 2020 - 6 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kristiansand şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Radisson Blu Caledonien Hotel, Kristiansand, Yess! Hotel ve Sjøgløtt Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kristiansand konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kristiansand otelleri

en düşük 647 TL
en düşük 744 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 659 TL ile Mart ayıdır. Kristiansand şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 989 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 748 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 802 TL tutarından %7 daha azdır.
Kristiansand şehrinde Mart ayı için beklenen ortalama sıcaklık 2,3°C/36,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 21,1°C/70,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Aralık olup, ortalama -2,6°C/27,3°F sıcaklığa sahiptir.
Kristiansand Kjevik (KRS) (7,28 km), Kristiansand şehrine en yakın havaalanıdır.

Norveç seyahati planlayın