Maitama

22 May 2019 - 23 May 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Maitama şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında IAB Luxury Apartments, URBAN ROOTZ ve Centurion Apartment - Maitama yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Maitama konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Maitama otelleri

en düşük 177 TL
en düşük 297 TL
en düşük 451 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 416 TL ile Mart ayıdır. Maitama şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 2.251 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 478 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 662 TL tutarından %38 daha azdır.
Abuja (ABV) (27,51 km), Maitama şehrine en yakın havaalanıdır.

Nijerya seyahati planlayın