Sliema

2 Mar 2020 - 3 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sliema şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sliema Marina Hotel, 115 The Strand Hotel and Suites ve Blubay Apartments by ST Hotels yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sliema konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Sliema için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
8,7
Gece Hayatı Severler
8,1
Lüks Seyahatçiler
6,9
Outdoor Meraklıları
6,9
Sanat ve Tasarım Aşıkları
Üye değerlendirmeleri (26)
Kevin Picholo
Kevin PicholoFoster City
26.09.2018

Sliema is a nice area to stay, much more reasonable accommodations and it’s just 10-15 mins ferry ride across from Valletta.

iviaggidiclach
iviaggidiclachMilano
13.05.2018

Sliema è la capitale turistica di Malta. La maggior parte delle infrastrutture turistiche, centri commerciali e locali notturni si concentrano attorno al suo piacevole lungomare. Il litorale è roccioso, ma la passeggiata è ampia abbastanza che il suo nome, che in maltese significa pace, non è fuori luogo nonostante lo sviluppo che ha avuto l'originale villaggio di pescatori.

Kaman Chan
Kaman ChanAmsterdam
26.08.2015

You can find an area with cool roman baths, basically a big rock cut into 10 different small pools in front of a beach club.

Mary Sevasta
Mary SevastaValletta
24.04.2019

Old part of Sliema with Houses of character and alley ways But loads of restaurants and bars with local seafood and wine at the Sliema Waterfront

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 238 TL ile Şubat ayıdır. Sliema şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 952 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 651 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Sliema şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,4°C/54,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 31,8°C/89,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 9,1°C/48,4°F sıcaklığa sahiptir.
Luqa Malta (MLA) (6,41 km), Sliema şehrine en yakın havaalanıdır.

Malta seyahati planlayın