Miskolc

21 Şub 2019 - 22 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Miskolc şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Kitty Apartman, Aranykorona Hotel ve Miskolctapolca Apartman yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Miskolc konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

Yolcular Miskolc için ne diyor?

Üye değerlendirmeleri (3)
Gábor Póka
Gábor PókaViyana
20.03.2012

Elisabeth Bujtor
Elisabeth BujtorBudapeşte
5.08.2013

Onur üzülmez
Onur üzülmez
9.04.2013

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 279 TL ile Ocak ayıdır. Miskolc şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 467 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 286 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 373 TL tutarından %30 daha azdır.

Macaristan seyahati planlayın