Coco

22 Kas 2019 - 23 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Coco şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Tropical Sunset Villa, Hotel M&M Beach House ve Toro Blanco yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Coco konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Coco otelleri

en düşük 2.701 TL
en düşük 5.913 TL
en düşük 6.046 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 355 TL ile Kasım ayıdır. Coco şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 857 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 746 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 619 TL tutarından %17 daha fazladır.
Liberya (LIR) (16,70 km), Coco şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Tamarindo (28,68 km) Nosara Beach (63,32 km)

Kosta Rika seyahati planlayın