Prince Rupert

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Prince Rupert şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Eagle Close Executive B&B, Eagle Close Executive Bed & Breakfast ve Huckleberry Cottage yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Prince Rupert konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Prince Rupert otelleri

en düşük 354 TL
en düşük 460 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 437 TL ile Mart ayıdır. Prince Rupert şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 679 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 505 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 537 TL tutarından %6 daha azdır.
Prince Rupert şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 8,3°C/46,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 17,8°C/64,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -1,3°C/29,7°F sıcaklığa sahiptir.
Prince Rupert Digby Island (YPR) (8,69 km), Prince Rupert şehrine en yakın havaalanıdır.

Kanada seyahati planlayın