Hay River

10 Nis 2020 - 11 Nis 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Hay River şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Eileen's Bed & Breakfast/Guest House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Hay River konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 731 TL ile Nisan ayıdır. Hay River şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.297 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 763 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 838 TL tutarından %9 daha azdır.
Hay River şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık -1,8°C/28,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 22,8°C/73,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -26,6°C/-15,9°F sıcaklığa sahiptir.
Hay River (YHY) (2,84 km), Hay River şehrine en yakın havaalanıdır.

Kanada seyahati planlayın

Hay River ve çevresi