Pailin

2 Mar 2020 - 3 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Pailin şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Green Homestay, Hemvesh Home ve Laguna Beach Resort Pattaya yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Pailin konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Pailin otelleri

en düşük 221 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 158 TL ile Aralık ayıdır. Pailin şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 237 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 213 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 206 TL tutarından %3 daha fazladır.
Battambang (BBM) (70,47 km), Pailin şehrine en yakın havaalanıdır.

Kamboçya seyahati planlayın