Chino

20 Ara 2019 - 21 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Chino şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Guest House Banana And Pancakes, Hotel Shinano Prince Shirakaba ve Guest House Bern yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Chino konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Chino otelleri

en düşük 1.741 TL
en düşük 3.687 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 607 TL ile Haziran ayıdır. Chino şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 4.006 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 789 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.348 TL tutarından %70 daha azdır.
Chino şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 1,9°C/35,3°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 29,4°C/84,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -6,3°C/20,7°F sıcaklığa sahiptir.
Matsumoto (MMJ) (28,50 km), Chino şehrine en yakın havaalanıdır.

Japonya seyahati planlayın