Kristianstad

20 Nis 2019 - 21 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kristianstad şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Nordanå Gård, Vivans B&B ve Room In Ekestad yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kristianstad konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kristianstad otelleri

en düşük 744 TL
en düşük 710 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 581 TL ile Şubat ayıdır. Kristianstad şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 679 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 627 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına fiyat ile aynıdır.
Kristianstad şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 6,4°C/43,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 21,0°C/69,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -1,1°C/30,0°F sıcaklığa sahiptir.
Kristianstad Österlen (KID) (12,93 km), Kristianstad şehrine en yakın havaalanıdır.Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Ronneby (73,00 km) Malmö Sturup (73,33 km)

İsveç seyahati planlayın