Göteborg

29 Şub 2020 - 1 Mar 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Göteborg şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında First Hotel G, Scandic Opalen ve Scandic No. 25 Goteborg yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Göteborg konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Göteborg otelleri

en düşük 596 TL
en düşük 737 TL
en düşük 1.600 TL

Yolcular Göteborg için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
8,3
Ailece Seyahat Edenler
7,3
Gezginler
7,2
Gurme Seyahatseverler
6,7
Gece Hayatı Severler
Üye değerlendirmeleri (59)
Peter  Fermont
Peter Fermont
2.08.2019

Sevdim .. daha önce hiç İsveç'te bulunmadım… Hollandalı ya da Almancaysanız, kurullardaki yazılı metinleri, İsveççe öğrenmeden okumak ve anlaşmak kolaydır. Barlarda bira ve alışveriş merkezlerini seviyorum. Doğa harika insanlar farklı. Sokaklarda merhaba demek için kullanılmaz.

Caroline Aranius
Caroline AraniusVästerås
9.01.2015

Hiç şüphesiz Göteborg, dostane tavrı ve yeşil ortamı ile İsveç'teki en sevdiğim şehir. Şehir birçok macera sunuyor; birçok gıda pazarı, alışveriş, parklar, müzeler, eğlence parkları ve çok daha fazlası arasından seçim yapabilirsiniz. Kıyı boyunca birçok küçük otantik şehirden birine (Västkusten) bir günlük gezi için de birçok fırsat var.

Ryan @ OnyxHotels
Ryan @ OnyxHotelsAustin
25.07.2014

Yıllar önce, bu kırsal toplulukta yaşayan arkadaşımın ailesiyle birlikte kalırken burada ziyaret ettim. İnsanlar harika, ben vardı yemek şaşırtıcı ve dolaşmak ve keşfetmek için otobüs sistemi kullanarak harika bir zaman geçirdim.

Joel Gouveia
Joel Gouveia
28.11.2013

Güzel şehir, kar yağdı. Düz sokaklar, rıhtım bölgesi ve sakin nehrin üzerindeki güzel köprüler gibi evdeymiş gibi hissettim.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 659 TL ile Şubat ayıdır. Göteborg şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.161 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 933 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 958 TL tutarından %2 daha azdır.
Göteborg şehrinde Şubat ayı için beklenen ortalama sıcaklık 1,8°C/35,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 19,5°C/67,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 0,5°C/32,9°F sıcaklığa sahiptir.
Göteborg Landvetter (GOT) (18,94 km), Göteborg şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Trollhättan Vänersborg (71,28 km)

İsveç seyahati planlayın