Kimberley

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Kimberley şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında At Judy's Guesthouse, Jungnickel Guesthouse ve New Rush Guest House yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Kimberley konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Kimberley otelleri

en düşük 1.026 TL
en düşük 436 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 301 TL ile Kasım ayıdır. Kimberley şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 391 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 346 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 333 TL tutarından %3 daha fazladır.
Kimberley şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,9°C/69,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Aralık olup, ortalama 33,4°C/92,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 1,4°C/34,5°F sıcaklığa sahiptir.
Kimberley (KIM) (8,60 km), Kimberley şehrine en yakın havaalanıdır.

Güney Afrika seyahati planlayın