Forssa

19 May 2019 - 20 May 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Forssa şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Scandic Hämeenlinna City, Paijan Maatilamajoitus ve Hilupilttuu yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Forssa konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 477 TL ile Eylül ayıdır. Forssa şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 770 TL ile Aralık ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 555 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 599 TL tutarından %7 daha azdır.
Forssa şehrinde Mayıs ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,0°C/48,1°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 22,2°C/72,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -10,2°C/13,6°F sıcaklığa sahiptir.
Tampere (TMP) (72,47 km), Forssa şehrine en yakın havaalanıdır.

Finlandiya seyahati planlayın