Tunxi

25 Nis 2019 - 26 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Tunxi şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında DW Hotel, Huangshan Guomai Hotel ve Yi'An Huangshan Junlai Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Tunxi konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Tunxi otelleri

en düşük 122 TL
en düşük 202 TL
en düşük 198 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 137 TL ile Kasım ayıdır. Tunxi şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 281 TL ile Şubat ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 152 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 170 TL tutarından %11 daha azdır.
Tunxi şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,9°C/60,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 32,4°C/90,3°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 2,9°C/37,2°F sıcaklığa sahiptir.
Tunxi (TXN) (4,40 km), Tunxi şehrine en yakın havaalanıdır.

Çin seyahati planlayın