Varna

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Varna şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sirius Beach, Kristel Hotel ve Aqua Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Varna konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Varna otelleri

en düşük 248 TL
en düşük 402 TL
en düşük 515 TL

Yolcular Varna için ne diyor?

9,8
Gurme Seyahatseverler
8,4
Maceraperest Yolcular
8,3
Gece Hayatı Severler
7,5
Ailece Seyahat Edenler
6,9
İş İçin Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (34)
Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
6.01.2017

Varna, Bulgaristan'ın Karadeniz'deki bir sahil beldesidir. Nehir gezimizin bir parçası olarak buraya gittik ve Karadeniz'de bir tekne gezisine çıktık. Tatil kenti, ekonomisinin çoğunu turizme dayanan Bulgaristan'daki diğer şehirlerin çoğundan çok farklı görünüyor. Turist ticaretine yardımcı olan uzun bir yaz var.

Birgit Coleman
Birgit ColemanPalo Alto
17.06.2014

Seaside Park'ı kaçırmayın ve gün batımını görmek için harika restoranlara sahile gidin.

Rich Carriero
Rich CarrieroLongmont
6.01.2017

Varna, Sovyet günlerinde Kızıl Rivieranın temel taşıydı. Karadeniz ve Doğu Ekspresindeki bu şehir, yakışıklı bir eski şehir merkezine ve birkaç güzel plaj tatil yerine sahiptir. Yaz aylarında Karadeniz ılık ve bol miktarda güneş ışığı var.

Roza Kovacheva
Roza KovachevaMadrid
6.01.2017

Karadeniz'in en büyük şehri, Bulgaristan .... güzel plajları ve bahçeleri var ... Yıllardır orada yaşadım ve göreceğim yer ...

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 226 TL ile Kasım ayıdır. Varna şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 406 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 241 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 280 TL tutarından %15 daha azdır.
Varna şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 13,9°C/56,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 26,9°C/80,4°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -1,0°C/30,2°F sıcaklığa sahiptir.
Varna (VAR) (7,21 km), Varna şehrine en yakın havaalanıdır.

Bulgaristan seyahati planlayın