Statesboro

21 Ara 2019 - 22 Ara 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Statesboro şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Statesboro Inn Bed & Breakfast, Trellis Garden Inn ve Claxton Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Statesboro konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Statesboro otelleri

en düşük 406 TL
en düşük 1.719 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 387 TL ile Aralık ayıdır. Statesboro şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 526 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Aralık ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 356 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 434 TL tutarından %21 daha azdır.
Statesboro şehrinde Aralık ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,0°C/48,2°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 34,0°C/93,2°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 1,1°C/34,0°F sıcaklığa sahiptir.
Savannah/Hilton Head (SAV) (65,49 km), Statesboro şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın