Sarasota

20 Oca 2019 - 21 Oca 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sarasota şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Westin Sarasota, The Ritz-Carlton, Sarasota ve Hyatt Place Sarasota Bradenton Airport yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sarasota konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sarasota otelleri

en düşük 5.585 TL

Yolcular Sarasota için ne diyor?

9,8
Ailece Seyahat Edenler
9,4
Outdoor Meraklıları
7,7
Sanat ve Tasarım Aşıkları
7,3
Gurme Seyahatseverler
7,0
Tarih Meraklıları
Üye değerlendirmeleri (59)
Gypsy Girl
Gypsy GirlPalm Coast
19.06.2018

Sarasota Beaches are a beautiful sight especially Siesta Key. Plenty of shopping available and a foodie’s paradise.

Rebecca Goglia (@BeccaBandit)
Rebecca Goglia (@BeccaBandit)The San Francisco Bay Area
10.01.2017

I visited Sarasota to go to Siesta Key, voted one of the best beaches. This area is really nice and this beach is totally worth a visit for its ultra soft, fine white sand that stays cool to the touch and the warm, clear blue waters.

Mary M
Mary MDungarvan
29.06.2016

Lovely area within 1 and 1/2 hour drive from our lovely house. Fabulous restaurants and shops - pricey compared to Orlando. Lovely beach and you can watch the sun go down in the evening in the Gulf of Mexico - very romantic!!

Fran Reddicks
Fran ReddicksGrayson
10.09.2015

Beautiful statue a great reminder of our country's strength and resilience in hard times and war!

Birleşik Devletler seyahati planlayın