Poughkeepsie

21 Eki 2019 - 22 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Poughkeepsie şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Days Inn by Wyndham Poughkeepsie, Heidi's Inn ve Ethan Allen Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Poughkeepsie konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Poughkeepsie otelleri

en düşük 1.330 TL
en düşük 1.806 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 602 TL ile Ocak ayıdır. Poughkeepsie şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 877 TL ile Mayıs ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 699 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 747 TL tutarından %6 daha azdır.
Poughkeepsie şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 12,1°C/53,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,0°C/86,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -7,0°C/19,4°F sıcaklığa sahiptir.
Stewart International (SWF) (26,13 km), Poughkeepsie şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Westchester County (72,44 km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın