Helena

24 Eki 2019 - 25 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Helena şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında The Barrister Bed and Breakfast, Downtown Condo ve Home2 Suites By Hilton Helena yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Helena konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Helena otelleri

en düşük 651 TL

Yolcular Helena için ne diyor?

9,8
Outdoor Meraklıları
7,8
Tarih Meraklıları
7,0
Maceraperest Yolcular
6,4
Ailece Seyahat Edenler
5,8
İş İçin Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (11)
Dustin G
Dustin GGreater Seattle
12.07.2017

The many hiking, hunting, fishing, water sports on many local lakes, mountain biking, and beautiful sights located in Western Montana has so much to offer!

Lesley G
Lesley GHelena
20.04.2015

Helena, the town that gold built, is a special gem to explore in Montana. Nestled in the shadow of Mount Helena, the Queen City offers the traveller something for every taste and interest: history, art and architecture, rodeos, outdoor music concerts, the list goes on! Helena is an easy, scenic, hour long drive from Lincoln.

Baxter Jackson
Baxter JacksonNizwa
25.09.2014

Helena, is the tiny forgotten capital of Montana. This is a shame because the place is full of outdoor sportsmen activities that range from mountain man pastimes like hunting, trapping and fly fishing (some of the best in the world) to more genteel endeavors like hiking, camping and bird watching. For the younger set, Helena offers ample opportunities for rafting,canoeing, wake boarding, skateboarding and snowboarding. Given all this, small wonder I go back there every chance I get.

Anamé Frenzonly
Anamé Frenzonly
25.09.2014

Love it enough to live here. The people are friendly and always willing to converse.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 496 TL ile Ocak ayıdır. Helena şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 722 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 587 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 612 TL tutarından %4 daha azdır.
Helena şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 8,1°C/46,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 30,9°C/87,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -11,1°C/12,0°F sıcaklığa sahiptir.
Helena (HLN) (3,66 km), Helena şehrine en yakın havaalanıdır.

Birleşik Devletler seyahati planlayın