Davenport

25 Kas 2019 - 26 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Davenport şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Sunset Ridge By American Homes Network, 5BR Disney Area Golf Resort Estate ve Tropical Escape Prestige Collection Homes yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Davenport konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Davenport otelleri

en düşük 1.048 TL
en düşük 2.927 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 713 TL ile Ağustos ayıdır. Davenport şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 1.263 TL ile Mart ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 869 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 1.061 TL tutarından %22 daha azdır.
Davenport şehrinde Kasım ayı için beklenen ortalama sıcaklık 20,3°C/68,5°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 33,6°C/92,5°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 9,8°C/49,6°F sıcaklığa sahiptir.
Orlando International (MCO) (40,51 km), Davenport şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Lakeland (44,83 km)

Birleşik Devletler seyahati planlayın