Oostende

17 Şub 2019 - 18 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Oostende şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Mercure Oostende, Hotel Europe ve Thermae Palace yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Oostende konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Oostende otelleri

en düşük 521 TL
en düşük 752 TL

Yolcular Oostende için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,5
Maceraperest Yolcular
6,3
Sanat ve Tasarım Aşıkları
Üye değerlendirmeleri (13)
Colleen Holbrook
Colleen HolbrookVancouver
31.05.2018

Not the largest city around, Ostend is a nice and relaxing coastal city with few tourists.

Rich Carriero
Rich CarrieroLongmont
14.09.2017

Ostend is a vital port town just north of Bruges. Near the port you'll find a pedestrian downtown with excellent seafood restaurants.

paul vermandel
paul vermandelOudenaarde
23.03.2013

Oostende is the queen of the bath places in Belgium. Big parties in the summer. Some good restaurants. A wonderfull place to start from to go for trips to other cities or countries. 1 hour from france, 1 hour from the Netherlands. Some places you really want to visit in Ostend. for a drink you can go to "t'botteltje" they have the most amazing collection of beers. For a little dinner go to "den artiest" for a good grill. For a good pasta you have "het waterhuis" and for a midday snack or some tapas you can go to "le beau site" on the promenade. I hope you can enjoy Ostend a little ;-)

Arlette Haggarty
Arlette HaggartyGlasgow
6.01.2017

a seaside resort a good hour on the train from Gent ,great place to visit and at the seaside take the tram and go along the coast if you like a stroll the promenades are great stop off have some fresh seafood and a glass of wine /beer and watch the world go by night life is good too shops and places of interest

SSS

Oostende şehrinde konaklamak için en pahalı ay, gecelik ortalama 633 TL ile Ocak ayıdır. En ucuz ay ise, gecelik ortalama 633 TL ile Ocak ayıdır.
Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı genellikle gecelik 619 TL civarındadır. Bu ücret, daha önceki 12 ay boyunca görülen ortalama gecelik 633 TL fiyatından %3 TL daha fazladır.

Belçika seyahati planlayın