Oostende

25 Eyl 2019 - 26 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Oostende şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Avenue Beach Hotel, Neutralia Vakantiecentrum ve Alpha Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Oostende konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Oostende otelleri

en düşük 501 TL
en düşük 764 TL

Yolcular Oostende için ne diyor?

9,8
Tarih Meraklıları
7,5
Maceraperest Yolcular
6,3
Sanat ve Tasarım Aşıkları
Üye değerlendirmeleri (13)
paul vermandel
paul vermandelOudenaarde
23.03.2013

Oostende, Belçika'daki hamam yerlerinin kraliçesidir. Yaz aylarında büyük partiler. Bazı iyi restoranlar. Diğer şehirlere veya ülkelere yapılacak gezilere başlamak için harika bir yer. Fransa'dan 1 saat, Hollanda'dan 1 saat. Oostende'de gerçekten ziyaret etmek istediğiniz bazı yerler. "t'botteltje" ye gidebileceğiniz bir içki için en şaşırtıcı bira koleksiyonuna sahipler. Küçük bir akşam yemeği için iyi bir ızgara için "den artiest" gidin. İyi bir makarna için "het waterhuis" a sahip olursunuz ve öğle yemeği atıştırması veya bazı tapaslar için gezinti yerindeki "le beau sitesine" gidebilirsiniz. Umarım biraz Ostend tadını çıkarabilirsiniz ;-)

Colleen Holbrook
Colleen HolbrookVancouver
31.05.2018

Not the largest city around, Ostend is a nice and relaxing coastal city with few tourists.

Rich Carriero
Rich CarrieroLongmont
14.09.2017

Ostend is a vital port town just north of Bruges. Near the port you'll find a pedestrian downtown with excellent seafood restaurants.

Arlette Haggarty
Arlette HaggartyGlasgow
6.01.2017

a seaside resort a good hour on the train from Gent ,great place to visit and at the seaside take the tram and go along the coast if you like a stroll the promenades are great stop off have some fresh seafood and a glass of wine /beer and watch the world go by night life is good too shops and places of interest

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 618 TL ile Ekim ayıdır. Oostende şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 803 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 647 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 688 TL tutarından %6 daha azdır.
Oostende şehrinde Eylül ayı için beklenen ortalama sıcaklık 15,0°C/59,0°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 21,6°C/70,9°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama 1,7°C/35,1°F sıcaklığa sahiptir.
Oostende - Brüj (OST) (3,16 km), Oostende şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Lille (73,71 km)

Belçika seyahati planlayın