Harita

 Ponta Delgada Havaalanı

Ponta Delgada Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Ponta Delgada Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Ponta Delgada Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Ponta Delgada Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Ponta Delgada Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Ponta Delgada havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Ponta Delgada havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Ponta Delgada Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Ponta Delgada Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Ponta Delgada Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Ponta Delgada uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Ponta Delgada Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Ponta Delgada şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Ponta Delgada şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Ponta Delgada yakınındaki havaalanları

 Ponta Delgada şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Ponta Delgada Havaalanı

Adres:
João Paulo II Airport,
9500-749 Ponta Delgada,
Açores,
PORTUGAL

Telefon:+351 (0) 296 205400
Faks:+351 (0) 296 286923

Web Sitesi:

Sahibi:
ANA - Empresa Pública de Aeroportos e Navegação Aérea

 Konum Bilgileri

Boylam:25° 40' 54'' W
Enlem:37° 44' 49'' N
IATA kodu:PDL
ICAO kodu:LPPD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.