Harita

 Jingdezhen Havaalanı

Jingdezhen Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Jingdezhen Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Jingdezhen Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Jingdezhen Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Jingdezhen Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Jingdezhen havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Jingdezhen havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Jingdezhen Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Jingdezhen Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Jingdezhen Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Jingdezhen uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Jingdezhen Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Jingdezhen şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Jingdezhen şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Jingdezhen yakınındaki havaalanları

 Jingdezhen şehrine uçan havayolları

 Konum Bilgileri

Boylam:117° 10' 59'' E
Enlem:29° 16' 0'' N
IATA kodu:JDZ
ICAO kodu:ZSJD

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.