Harita

 Araxos Havaalanı

Araxos Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Araxos Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Araxos Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Araxos Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Araxos Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Araxos havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Araxos havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Araxos Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Araxos Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Araxos Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Araxos uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Araxos Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Araxos şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Araxos şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Araxos yakınındaki havaalanları

 Araxos şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Araxos Havaalanı

Adres:
GR-252 00 Kato Ahaia,
GREECE

Telefon:+30 26930 54000
Faks:+30 26930 51524

Web Sitesi:

Sahibi:
H.C.A.A. (Hellenic Civil Aviation Authority)

 Konum Bilgileri

Boylam:21° 25' 32'' E
Enlem:38° 9' 3'' N
IATA kodu:GPA
ICAO kodu:LGRX

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.