Harita

 Andenes Havaalanı

Andenes Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Andenes Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Andenes Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Andenes Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Andenes Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Andenes havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Andenes havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Andenes Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Andenes Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Andenes Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Andenes uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Andenes Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Andenes şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Andenes şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Andenes yakınındaki havaalanları

 Andenes şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Andenes Havaalanı

Adres:
Avinor,
Andøya Airport,
8480 Andenes,
NORWAY

Telefon:+47 (0)67 034050
Faks:+47 (0)76 141415

Web Sitesi:

Sahibi:
Avinor AS

 Konum Bilgileri

Boylam:16° 8' 30'' E
Enlem:69° 17' 35'' N
IATA kodu:ANX
ICAO kodu:ENAN

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.