Harita

 Aizawl Havaalanı

Aizawl Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Aizawl Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Aizawl Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Aizawl Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Aizawl Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Aizawl havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Aizawl havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Aizawl Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Aizawl Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Aizawl Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Aizawl uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Aizawl Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Aizawl şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Aizawl şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Aizawl yakınındaki havaalanları

 Aizawl şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Aizawl Havaalanı

Adres:
A.G.M (AERO),
Lengpui Airport,
Lengpui,
796 410,
India

Telefon:91-389-2573233
Faks:91-389-2573233

Web Sitesi:

 Konum Bilgileri

Boylam:92° 45' 0'' E
Enlem:23° 45' 0'' N
IATA kodu:AJL
ICAO kodu:

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.