Harita

 Addis Ababa Havaalanı

Addis Ababa Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Addis Ababa Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Addis Ababa Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Addis Ababa Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Addis Ababa Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Addis Ababa havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Addis Ababa havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Addis Ababa Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Addis Ababa Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Addis Ababa Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Addis Ababa uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Addis Ababa Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Addis Ababa şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Addis Ababa şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Addis Ababa yakınındaki havaalanları

 Addis Ababa şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Addis Ababa Havaalanı

Adres:
PO Box 978,
Addis Ababa,
ETHIOPIA

Telefon:+251 (0)1 180454
Faks:+251 (0)1 612533

 Konum Bilgileri

Boylam:38° 47' 53'' E
Enlem:8° 58' 40'' N
IATA kodu:ADD
ICAO kodu:HAAB

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.