Harita

 Abican Havaalanı

Abican Havaalanına /Havaalanından uçuyorsanız, ya da Abican Havaalanına varacak birini almaya gidecekseniz, Abican Havaalanıyla ilgili en güncel bilgileri keşfedin. Uçakların kalkış ve varış saatlerini canlı olarak öğrenin, Abican Havaalanıyla ilgili en son haberleri anında öğrenin. Hava durumu hakkında bilgilenin, ya da Abican Havaalanından en son twitter mesajlarını takip edin. Abican havalanı detaylarini, hangi havayolu şirketlerinin Abican havaalanına uçtuğuna bir göz atın. Pratik video ve haritamızı kullanarak Abican Havaalanına kolayca ulaşın. Skyscanner her detaya sizin için yer vermektedir.

Eğer henüz uçak biletinizi almamışsanız, bırakın Skyscanner size Abican Havaalanından/Havaalanına en ucuz bileti bulsun. Skyscanner Abican Havaalanı için en uygun bileti kolayca bulacak. İsterseniz Abican uçuşlarını tüm ayı görüntüleyerek görebilirsiniz. Hatta tüm yılı bile. Eğer nereye gitmek istediğinizden emin değilseniz bırakın Skyscanner size ilham versin. Yapmanız gereken arama çubuğunda destinasyon yerine "Her yere" yazıp arama yapmaktan ibaret.

Skyscanner gerçek zamanlı olarak yaptığı hızlı taramayla hem yurtiçi hem de yurtdışına seyahat etmek isteyenlere 700’ü aşkın havayolunun milyonlarca rotası için en ucuz uçak biletini bulur. Skyscanner'ın sadece uçak bileti için olmadığını biliyor muydunuz? Eğer Abican Havaalanında otel arıyorsanız, Skyscanner size Abican şehrinde en uygun oteli de bulacaktır.

Biraz dolaşıp etrafı mı görmek istiyorsunuz? Sorun değil! Skyscanner önde gelen araba kiralama şirketlerini tarayarak Abican şehrinde geçireceğiniz zaman için en uygun kiralık aracı da bulacaktır.

Abican yakınındaki havaalanları

 Abican şehrine uçan havayolları

 Havalanı İrtibat Bilgileri

Abican Havaalanı

Adres:
07 BP 30,
Abidjan,
07,
CôTE D´IVOIRE

Telefon:+225 (0)21 757900
Faks:+225 (0)21 757903

 Konum Bilgileri

Boylam:3° 55' 36'' W
Enlem:5° 15' 23'' N
IATA kodu:ABJ
ICAO kodu:DIAP

 Havalanı Konumu

Google map

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.