Harita

Çongçing Antalya Uçak Bileti Fiyatları

Chongqing - Antalya uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

5.758 TL

Aktarmasız havayolu

0

Antalya

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

Antalya şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: Antalya.
Chongqing - Antalya uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 5.758 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Aktarmasız Chongqing - Antalya uçuşu yapan havayolu şirketi yoktur.
Skyscanner ile Chongqing Antalya uçak biletinizi hemen rezerve edin! Uçak bileti alırken en önemli iki parametrenin zaman ve maliyet olduğunu bilen Skyscanner, bu yüzden hemen her havayolundan aldığı Chongqing Antalya uçak bileti detaylarını sizin için tek bir yerde toplar ve karşılaştırma imkanı verir. Siz de Chongqing Antalya uçak bileti fiyatları ya da sefer zamanlarına göre seyahatinize en uygun filtrelemeyi yapabilirsiniz. Böylelikle, daralan opsiyonlar arasından dilediğiniz Chongqing (CKG) Antalya (AYT) uçak biletini hızlı bir şekilde seçebilirsiniz.

Chongqing Antalya Arası En Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunur?

Skyscanner’ın farklı özelliklerinden yararlanarak gidiş dönüş Chongqing Antalya uçak bileti için en iyi fiyatı bulabilirsiniz:
  • Eğer Antalya uçuşunuz için günlere tam olarak karar vermediyseniz, tüm ay seçimi yaparak bilet fiyatlarına göre bir plan yapabilirsiniz.
  • En iyi fiyatı yakalamak için uçuş zamanından kaç hafta önce rezervasyon yapmanız gerektiğini inceleyebilirsiniz.
  • Chongqing Antalya seyahat planınız eğer çok esnek ise o zaman yukarıda yer alan “En Ucuz Ay” grafiğini incelemeniz faydalı olacaktır.
  • Chongqing Antalya uçuşları için fiyat alarmı kurarak takipte kalabilirsiniz.
Burada Antalya seyahatiniz için kısaca bahsettiğimiz taktiklerin detaylarını ve daha fazlasını “Skyscanner araçları ve yeni özellikleri nasıl kullanılır?” başlıklı rehberimizde bulabilirsiniz.

Chongqing Antalya Uçuşu Hakkında Faydalı Bilgiler

Seyahatinizi planlamadan önce, yukarıda yer alan Chongqing Antalya Uçuş Bilgileri sayesinde, aşağıdaki sorulara hızlı cevaplar bulabilirsiniz:
  • Chongqing Antalya arası uçuş mesafesi kaç km
  • Chongqing Antalya arası uçakla kaç saat sürüyor
  • Hangi havayolları Chongqing Antalya için en ucuz bileti sağlıyor
  • Hangi havayolları Chongqing Antalya arası direkt (aktarmasız) uçuyor
Bunların dışında farklı havayollarının el bagajları için uyguladıkları kurallara göz atmanızda da yarar var.

Chongqing Antalya Seyahatinizi Tek Bir Yerden Planlayın

Skyscanner ile Antalya çevresinde yapacağınız konaklamalar için otel rezervasyonu ve araç kiralama yapabilmeniz de mümkün. Seyahat planlamanızda size avantaj sağlayacağını düşündüğümüz bir başka şey ise Skyscanner mobil uygulaması olacaktır. Bu uygulama sayesinde Chongqing Antalya uçak seferleri için fiyat değişikliklerinden ve son dakika fırsatlarından anında haberdar olabilirsiniz.

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.