Harita

Batman İstanbul Sabiha Gökçen Uçak Bileti Fiyatları

Batman - İstanbul Sabiha Gökçen uçuş bilgileri

Geçen ayın en düşük gidiş-dönüş fiyatı

270 TL

Aktarmasız havayolu

3

Uçuş / hafta

11

Ortalama uçuş süresi, toplam 1064 kilometre uçuş mesafesi

2sa 0dk

Geçen ayın en popüler havayolu

Himalaya Airlines

İstanbul Sabiha Gökçen

1 havaalanı

Sıkça sorulan sorular

İstanbul Sabiha Gökçen şehrinde bir havaalanı bulunmaktadır: İstanbul Sabiha Gökçen.
Batman - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu için Skyscanner'da bulunan en iyi fiyat 270 TL tutarındadır. Bu fiyat farklı taşıyıcılardan toplanarak bulunmuştur ve tüm ay için en ucuz fiyattır.
Batman - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu ortalama 2sa 0dk sürmektedir.
Aktarmasız Batman - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu yapan 3 havayolu şirketi bulunmaktadır.
Ağustos itibarıyla haftalık 11 Batman - İstanbul Sabiha Gökçen uçuşu bulunmaktadır.

Batman`dan İstanbul Sabiha Gökçen Havaalanına, haftanın altı günü,  direkt uçabileceğiniz Batman - İstanbul uçak bileti bulmanız mümkün.  Çarşamba günleri dışında her gün tek frekans olarak uçan Pegasus, bu hatta direkt uçan tek havayolu. 

Batman Havaalanı, sınırlı sayıda uçuşlara cevap veren küçük bir havaalanı. 4 katlı terminal binasında, iç ve dış hat giden yolcu salonları ortak kullanılmakta. Terminalde vakit geçirmek için çok fazla alternatif bulunmamakta, yanınızda kitap veya tabletinizi bulundurmanız, bekleme sürecinde oyalanmanıza yardımcı olabilir. Check-in işlemlerinizi mevcut bankolarda yaptırabileceğiniz gibi, terminalde bulunan Self Check-İn bankolarında da yapma imkanınız var. Şehir merkezine oldukça yakın olan havaalanına, ulaşımın oldukça kolay ve hızlı. Özel araçla gelmeniz durumunda, 350 araçlık otopark büyük kolaylık sağlamakta. Taksi ücretleri ise mesafenin kısa olmasından dolayı oldukça makul.

Sabiha Gökçen Havalimanı, İstanbul`un Avrupa yakasında yer alıyor. İç ve Dış Hatlar terminali, aynı çatı altında ancak farklı bölümlerde karşılamakta yolcularını. Türkiye`nin hemen her noktasından gelen uçuşlara cevap veren iç hatlar terminali, oldukça büyük ve koşuşturmanın hiç bitmediği, işlek bir terminal. Gelen yolcular, bagaj tesliminden sonra buluşma salonuna yönlendirilmekte. Bu bölümde ATM ve bankalar, küçük alışverişleriniz için büfe, hafif yiyecek ve içecek alabileceğiniz mekanlar bulabilirsiniz. Hemen şehrin gürültüsüne karışmak isterseniz, HAVATAŞ otobüsleri terminal dışında bekliyor olacak. Taksim ve Kadıköy`e servis yapan otobüsler, Taksim için 14 TL, Kadıköy için ise 9 TL ücret talep etmektedir. Avrupa yakasına geçecek yolcular, havaalanına oldukça yakın mesafede bulunan Kartal metro istasyonundan yararlanabilir. Kadıköy yönüne giden metro ile Ayrılık Çeşmesi istasyonuna gelebilir ve Marmaray’a aktarma yaparak, Avrupa Yakası’na geçebilirler. Vaktinizin bol bagajınızın az olduğu durumlarda, en ekonomik ulaşım seçeneği olan belediye otobüslerini değerlendirebilirsiniz. E3 ve 122H numaralı hatlar Avrupa yakasında 4. Levent`e, E9 Bostancı yönüne, E10 ve E11 Kadıköy`e, E18 Altunizade ve Ümraniye`ye, KM20 ve 132H Pendik`e ve KM22 numaralı otobüsler Cevizli Kartal Metrosuna gitmektedir. Taksi ile ulaşımı tercih etmeniz durumunda; Taksim`e yaklaşık 90TL, Kadıköy`e 70 TL, Pendik için ise yaklaşık 30 TL ücret ödenmektedir. Ayrıca araç kiralayarak, hem ulaşım sorununuzu çözebilir, hem de şehri özgürce keşfedebilirsiniz.

Check in işlemlerinizin için terminale erken gelmenizde yarar var. Yurtiçi uçuşlarda, fotoğraflı bir kimlik belgenizi yanınızda bulundurmanız yeterli olacaktır.

İstanbul, araç ve insan trafiğiyle olduğu kadar, renkleri, coşkusu, nefis manzaraları ile de başınızı döndürecek bir şehir. Ayrıca pahalı bir şehir, özellikle Batman ile karşılaştırıldığında fiyatlar iki katına çıkabilmekte. Farklı alternatiflerle karşılaşabileceğiniz şehirde,  şık bir restoranlarda 70TL ödeyerek veya esnaf lokantasında 15TL ödeyerek bir öğlen yemeği yemek mümkün. Batman kadar sert iklim özellikleri göstermeyen İstanbul`da, kış döneminde kar yağışı ender görülür.  Yaz mevsiminde ise Temmuz, Ağustos aylarında hava sıcaklığı 30 dereceyi bulmakta. İlkbahar ayları şehrin en güzel zamanı olsa da, İstanbul vadettiği deneyimle, her mevsim ziyaretçi alan turistik bir şehir.

Yazı tarihi Nisan 2016

Bu sayfada gösterilen fiyatlar sadece tahmini en düşük fiyatlardır. Son 45 gün içinde bulunmuştur.