Skyscanner Hakkında

https://www.youtube.com/watch?v=jwf12O29Y1s

Dünyanın ucuz uçak bileti arama motoru Skyscanner sizin için milyonlarca uçak biletini tarayarak en uygun fiyatı bulur.

Aylık 60 milyonun üzerinde kişi tarafından kullanılan Skyscanner size tarafsız ve ücretsiz bir hizmet sunmaktan mutluluk duyuyor.

Sırrımız, seyahat endüstrisindeki teknolojik gelişmeleri yakından takip edip, bu gelişmeleri sistemimize dahil etmemizde saklı. Ayrıca, Skyscanner for Business dalımızla 1200’ün üzerinde iş ortağımıza seyahat planlama sağlıyoruz. Büyümeye hızla devam eden bir şirket olarak hedefimiz: Dünyanın her yerindeki seyahatseverlere mümkün olduğunca hızlı ve en iyi teknolojimizle seyahat araması yapma imkanı sağlamak.

Kullanıcılar tarafından tam puan alan mobil uygulamamız şimdiye kadar 70 milyondan fazla kez indirildi. Küresel olmakla birlikte yereliz de, ve Skyscanner 30’un üzerinde dilde ve 70’den fazla dövizle hizmet vermektedir.

2003’te kurulduk ve bugün 900’ün üzerinde çalışanımızla Barselona, Pekin, Budapeşte, Edinburg, Glasgow, Londra, Miami, Shenzhen, Singapur ve Sofya’da ofisimiz bulunmakta. Skyscanner bugün, Ctrip holdingin bir parçasıdır.

Skyscanner seyahatseverler için her zaman ücretsizdir ve asla komisyon almayız. Havayolu ve online seyahat acenteleriyle birkaç noktada birlikte çalışıyoruz. Bazı ortaklıklarımızda rezervasyon yapıldığında veya kullanıcı ortağımızın internet sayfasına yönlendirildiğinde Skyscanner belli bir komisyon alır. Bazı müşterilerimiz ise Skyscanner internet sitesinde veya mobil uygulamasında reklam verir. Reklamların belirtilmiş olduğuna ve arama yapma kısmından ayrı tutulduğuna daima dikkat ederiz.