Geraldine

22 Mar 2019 - 23 Mar 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Geraldine şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hiltonview, Perfection on Peel St ve oasis at orari yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Geraldine konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Geraldine otelleri

en düşük 239 TL
en düşük 268 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 443 TL ile Kasım ayıdır. Geraldine şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 672 TL ile Ekim ayıdır.
Geçen yıl Mart ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 493 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 506 TL tutarından %2 daha azdır.

Yeni Zelanda seyahati planlayın