Sinop

23 Şub 2019 - 24 Şub 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sinop şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Gerze Apart, NORTH SAİLS ve URHAN PANSİYON yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sinop konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sinop otelleri

en düşük 205 TL

Yolcular Sinop için ne diyor?

9,8
Gezginler
6,7
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (4)
Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
14.10.2015

small city surrounded by the black sea, nice small beaches, not much to see in the city but it is a frienly city with lots of restaurants, many turkish tourists, friendly helpfull people

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
17.12.2014

This is a nice small Turkish city on the Black Sea. It is easy to walk around the main area within a couple of hours. Nice family type shops and very friendly people. Check out the model boats that are built here.

Işbaran Akçayır
Işbaran AkçayırAnkara
8.03.2011

Aslı Bayram
Aslı BayramSinop
10.05.2013

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 188 TL ile Aralık ayıdır. Sinop şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 222 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 250 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 205 TL tutarından %18 daha fazladır.

Türkiye seyahati planlayın