Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Sinop şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Zinos Hotel, Otel Bossinop ve Sinop Antik Otel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Sinop konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Sinop otelleri

en düşük 369 TL
en düşük 454 TL

Yolcular Sinop için ne diyor?

9,8
Gezginler
6,7
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (4)
Matthias Hagemann
Matthias HagemannStuttgart
14.10.2015

karadenizle çevrili küçük bir şehir, hoş küçük plajlar, şehirde görülecek çok şey yok ama birçok restoran, birçok türk turisti, arkadaş canlısı yardımsever insanlarla dolu bir şehir.

Leigh Virkus
Leigh VirkusPittsford
17.12.2014

This is a nice small Turkish city on the Black Sea. It is easy to walk around the main area within a couple of hours. Nice family type shops and very friendly people. Check out the model boats that are built here.

Işbaran Akçayır
Işbaran AkçayırAnkara
8.03.2011

Aslı Bayram
Aslı BayramSinop
10.05.2013

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 215 TL ile Şubat ayıdır. Sinop şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 346 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Mayıs ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 277 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 268 TL tutarından %3 daha fazladır.
Sinop şehrinde Mayıs ayı için beklenen ortalama sıcaklık 14,9°C/58,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 27,1°C/80,8°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama 1,9°C/35,4°F sıcaklığa sahiptir.
Sinop (NOP) (7,42 km), Sinop şehrine en yakın havaalanıdır.

Türkiye seyahati planlayın