West District

24 Şub 2020 - 25 Şub 2020

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre West District şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında F Hotel - Taichung, iGoGo - Morden Hostel ve i-GoGo Yesorno Hostel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak West District konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı West District otelleri

en düşük 460 TL
en düşük 693 TL
en düşük 897 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 268 TL ile Temmuz ayıdır. West District şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 433 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Şubat ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 370 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 354 TL tutarından %4 daha fazladır.
Taichung (RMQ) (14,22 km), West District şehrine en yakın havaalanıdır.

Tayvan seyahati planlayın