Situn District

20 Nis 2019 - 21 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Situn District şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Huang Shin Business Hotel-Chung Kang, Hola Motel ve FengChia Disney yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Situn District konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 219 TL ile Ocak ayıdır. Situn District şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 619 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 317 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 399 TL tutarından %25 daha azdır.
Taichung (RMQ) (8,98 km), Situn District şehrine en yakın havaalanıdır.

Tayvan seyahati planlayın