Ubon Ratchathani

26 Eyl 2019 - 27 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Ubon Ratchathani şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Srisomthai Hotel, A+ Hotel ve The Regent Ubon Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Ubon Ratchathani konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Ubon Ratchathani otelleri

en düşük 134 TL
en düşük 127 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 92 TL ile Aralık ayıdır. Ubon Ratchathani şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 163 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 92 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 103 TL tutarından %11 daha azdır.
Ubon Ratchathani (UBP) (3,00 km), Ubon Ratchathani şehrine en yakın havaalanıdır.

Tayland seyahati planlayın