Mae Sai

22 Eyl 2019 - 23 Eyl 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Mae Sai şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Chong Nang Resort, Vilai House ve Yunnan Hotel Mae Sai yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Mae Sai konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Mae Sai otelleri

en düşük 167 TL
en düşük 281 TL
en düşük 12.255 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 114 TL ile Eylül ayıdır. Mae Sai şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 164 TL ile Ocak ayıdır.
Geçen yıl Eylül ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 121 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 141 TL tutarından %15 daha azdır.
Chiang Rai (CEI) (45,23 km), Mae Sai şehrine en yakın havaalanıdır.

Tayland seyahati planlayın