Mtwara

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Mtwara şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Cashewnut Hotel, Luwa Evergreen Hotel ve The Old Boma Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Mtwara konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Mtwara otelleri

en düşük 128 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 211 TL ile Ekim ayıdır. Mtwara şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 271 TL ile Temmuz ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 211 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 238 TL tutarından %12 daha azdır.
Mtwara şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 17,6°C/63,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Aralık olup, ortalama 23,1°C/73,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Eylül olup, ortalama 11,1°C/52,0°F sıcaklığa sahiptir.
Mtwara (MYW) (8,11 km), Mtwara şehrine en yakın havaalanıdır.

Tanzanya seyahati planlayın