Dodoma

30 Eki 2019 - 31 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Dodoma şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında New Dodoma Hotel, Kisasa Home ve Lizzy Palm Lodge yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Dodoma konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Dodoma otelleri

en düşük 371 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 89 TL ile Kasım ayıdır. Dodoma şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 282 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 89 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 159 TL tutarından %77 daha azdır.
Dodoma şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 21,1°C/69,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Ekim olup, ortalama 27,0°C/80,6°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Temmuz olup, ortalama 11,6°C/52,9°F sıcaklığa sahiptir.
Dodoma (DOD) (1,16 km), Dodoma şehrine en yakın havaalanıdır.

Tanzanya seyahati planlayın

Dodoma ve çevresi