Palugaswewa

27 Kas 2019 - 28 Kas 2019

2 yetişkin - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Palugaswewa şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Jesmin Villa - Habarana, Kings Lodge ve Caveman Lodge Treehouse yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Palugaswewa konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Palugaswewa otelleri

en düşük 204 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 133 TL ile Eylül ayıdır. Palugaswewa şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 363 TL ile Kasım ayıdır.
Geçen yıl Kasım ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 311 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 200 TL tutarından %35 daha fazladır.
Sigiriya (GIU) (12,16 km), Palugaswewa şehrine en yakın havaalanıdır. Yakındaki diğer havaalanları arasında şunlar yer almaktadır: Trincomalee (74,13 km)

Sri Lanka seyahati planlayın