Trenčín

24 Nis 2019 - 25 Nis 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Trenčín şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Greenbay Golf Apartments, Panorama Apartmens Trenčín ve Hodzova yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Trenčín konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Trenčín otelleri

en düşük 189 TL
en düşük 276 TL
en düşük 617 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 272 TL ile Kasım ayıdır. Trenčín şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 651 TL ile Haziran ayıdır.
Geçen yıl Nisan ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 341 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 364 TL tutarından %6 daha azdır.
Trenčín şehrinde Nisan ayı için beklenen ortalama sıcaklık 9,3°C/48,7°F'dir. En sıcak ay genellikle Ağustos olup, ortalama 25,4°C/77,7°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -4,1°C/24,6°F sıcaklığa sahiptir.

Slovakya seyahati planlayın