Petrozavodsk

25 Eki 2019 - 26 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Petrozavodsk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Mini-Hotel Ilma, Spa Hotel Karelia ve Piter Inn yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Petrozavodsk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Petrozavodsk otelleri

en düşük 222 TL
en düşük 377 TL

Yolcular Petrozavodsk için ne diyor?

9,8
Tek Başına Kadın Yolcu
9,4
Doğa Tutkunları
9,4
Maceraperest Yolcular
9,4
Ailece Seyahat Edenler
Üye değerlendirmeleri (5)
Слава Филючков
Слава Филючков
13.06.2019

Город просто ужасен,инфраструктуры никакой,какие-то «красивые»,но,опять же платные места-далеко,пешком не дойти,автобусы не ходят,пришлось брать машину на прокат... Дороги в городе ужасные,виды там же-никакие,в общем,если вы видели много красивых фото в интернете о Карелии,то ехать и проверять-не стоит

Anna Hardman
Anna HardmanLima
6.01.2017

It is my hometown. It is unlikely you will be able to fly in directly to Petrozavodsk airport. You will need to go through Mowsow or St. Petersburg, then take an overnight 12 hour train. It is a charming city with parks, gorgeous lake Onega and deep forests around. there is not much to do in Petrozavodsk itself. Be sure to take a boat (6 hours) to see Kizhi.

Алена Хаустова
Алена Хаустова
31.05.2019

Очень уютный и приветливый город!)))

rtg Ruth
rtg Ruth
21.12.2018

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 166 TL ile Aralık ayıdır. Petrozavodsk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 287 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 189 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 206 TL tutarından %8 daha azdır.
Petrozavodsk şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 3,7°C/38,6°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 21,1°C/70,0°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Şubat olup, ortalama -11,6°C/11,1°F sıcaklığa sahiptir.
Petrozavodsk (PES) (15,27 km), Petrozavodsk şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Petrozavodsk ve çevresi