Blagoveşçensk

25 Ağu 2019 - 26 Ağu 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Blagoveşçensk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Amurasso, Hotel Zeya ve Hotel Asia yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Blagoveşçensk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Blagoveşçensk otelleri

en düşük 51 TL
en düşük 60 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 149 TL ile Haziran ayıdır. Blagoveşçensk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 190 TL ile Ağustos ayıdır.
Geçen yıl Ağustos ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 183 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 166 TL tutarından %9 daha fazladır.
Blagoveşçensk şehrinde Ağustos ayı için beklenen ortalama sıcaklık 18,9°C/65,9°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 26,7°C/80,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -27,2°C/-17,0°F sıcaklığa sahiptir.
Blagoveschensk (BQS) (18,20 km), Blagoveşçensk şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Blagoveşçensk ve çevresi