Blagoveşçensk

28 Eki 2019 - 29 Eki 2019

2 misafir - 1 oda

Kalacak yer konusunda fikre mi ihtiyacınız var? Kullanıcı değerlendirmelerine göre Blagoveşçensk şehrinde en yüksek puan alan düşük ücretli oteller arasında Hotel Druzhba, Hotel Zeya ve Asia Hotel yer alıyor. Skyscanner Oteller, konaklamanızı organize etmenin hızlı, ücretsiz ve kolay bir yoludur. Sadece birkaç tıklamayla kolayca arama ve karşılaştırma yapabilir, doğrudan otel veya seyahat acentesi web sitesine tıklayarak Blagoveşçensk konaklamanız için rezervasyon yapabilirsiniz. Bizimle rezervasyon yaptığınızda, konaklamanıza hiçbir ilave ücret eklenmez. Başlamak için yukarıdaki arama kutusuna tercih ettiğiniz seyahat tarihlerini ekleyin ve sizin için düşük ücretli otel fırsatlarını bulalım. Alternatif olarak, yukarıdaki otel seçeneklerinden seçim de yapabilirsiniz.

En yüksek puanlı Blagoveşçensk otelleri

en düşük 316 TL
en düşük 406 TL

SSS

En ucuz ay, gecelik ortalama 165 TL ile Haziran ayıdır. Blagoveşçensk şehrinde en pahalı ay, gecelik ortalama 256 TL ile Eylül ayıdır.
Geçen yıl Ekim ayında bir otelin ortalama fiyatı gece başına 203 TL tutarındaydı. Bu fiyat, son 12 ay boyunca görülen ortalama gece başına 191 TL tutarından %6 daha fazladır.
Blagoveşçensk şehrinde Ekim ayı için beklenen ortalama sıcaklık 2,6°C/36,8°F'dir. En sıcak ay genellikle Temmuz olup, ortalama 26,7°C/80,1°F sıcaklığa sahiptir. En soğuk ay Ocak olup, ortalama -27,2°C/-17,0°F sıcaklığa sahiptir.
Blagoveschensk (BQS) (18,20 km), Blagoveşçensk şehrine en yakın havaalanıdır.

Rusya seyahati planlayın

Blagoveşçensk ve çevresi